Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

30 Yıllık Tecrübe...

Alanında uzman ekibi ile vergi, denetim, danışmanlık ve yeminli mali müşavirlik hizmetlerimiz, yerli ve yabancı şirketlere, uluslararası standartlar çerçevesinde denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hakkımızda

Vergi Denetim Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., yerli ve yabancı şirketlere, uluslararası standartlar çerçevesinde denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamız Yeminli Mali Müşavirlik hizmeti yanında, İç Denetim, Mali ve Yönetim Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık, Mali Hukuk alanlarında ihtiyaç duyulan hizmetleri en hızlı ve en kaliteli şekilde müşterilerine aktaran denetim ve danışmanlık firmasıdır. Ayrıca işletmelerin hedeflerine ulaşmaları yönünde süreci izlemek yerine vergi, finans, denetim ve yönetim danışmanlığı alanında sahip olduğu tecrübeyi müşterilerine en hızlı ve en kaliteli şekilde aktarmaktadır.

Misyonumuz

İnancımız; işletmeler açısından mali danışman seçiminin, en az yeni yatırımlar veya yapılanmalara dair için verilecek kararlar kadar önemli olduğu yönündedir. Bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir destek unsurudur. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunları kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ihtiyaçlarınızda, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

Vizyonumuz

En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri ve çözüm odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak, bu amaçla, farklı şehirlerde bulunan ofislerimiz ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizle yakın çalışarak güvenlerini kazanmak ve işlerinin bir parçası olmaktır. Hizmetimiz hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak, sorunlara yaklaşım ve yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı olmaktır.

Şirket Politikamız

Vergi Denetim Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketimiz, kamu ve özel sektörde bilgi birikime sahip, deneyimli ve uzman kadrosu ile yeminli mali müşavirlik işlemleri yapmak, muhasebe sistemlerini kurmak ve geliştirmek, muhasebe, finans ve vergi hukuku konularında belgelere dayanarak inceleme ve denetim yapmak, mali tabloların ve beyannamelerin yasa ve ilgili mevzuat hükümleri ile muhasebe prensipleri ve muhasebe standartlarına uygunluğunu ve hesapların denetim standartlarına göre incelemesini yapmaktadır.

Bu kapsamda işletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmi mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak ve yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek üzere faaliyetine devam etmekte olan denetim ve danışmanlık faaliyeti hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri gerçekleştirirken, müşterilerimizi bir iş ortağı olarak görmek, başta mesleki ahlak ve ilkelerini rehber edinerek her iki tarafın da yarar sağlayacağı uzun süreli bir ilişki kurmak temel amacımızdır.

This website uses cookies to improve your web experience.